Wymiar czasu pracy:

Pełny etat

Zmianowość:

TAK

System wynagrodzenia:

Miesięczny
PKP CARGO SERVICE

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych. Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej.

TOROMISTRZ - JASŁO

Miejsce pracy: Jasło

Opis stanowiska

  • Nadzór nad podległymi pracownikami,
  • Nadzór, kierowanie i wykonawstwo robót nawierzchniowych w torach i rozjazdach w zakresie z umową z zamawiającym oraz obowiązującymi regulaminami i instrukcjami,
  • Potwierdzanie pod względem technicznym usług wykonywanych przez podwykonawców w terminach wynikających z zawartych umów,
  • Nadzór nad stanem technicznym posiadanego wyposażenia,
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego zgodnie z posiadanym zakresem umiejętności i kwalifikacji.

Wymagania

  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • Wykształcenie min. zawodowe.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Kursy podwyższające kwalifikacje,
  • Ulgowe przejazdy kolejowe – dofinansowanie świadczeń zarówno dla pracowników jak i członków ich rodzin (po upływie okresu próbnego),
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Święta Kolejarza (25 listopada),
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego,
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku),
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Deputat węglowy wypłacany w formie pieniężnej (po przepracowanym roku)

Jesteś zainteresowany pracą w PKP CARGO SERVICE na tym stanowisku?