MANEWROWY/MANEWROWY DO SZKOLENIA - WARSZAWA

Warszawa

Rekrutacja:32 358 78 80

Wymiar czasu pracy:

Pełny etat

Zmianowość:

TAK

System wynagrodzenia:

Miesięczny
PKP CARGO SERVICE

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych. Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Rozładunek oraz czyszczenie wagonów,
  • Obsługiwanie rozjazdów przekładanych ręcznie,
  • Rozłączanie i łączenie wagonów,
  • Zabezpieczenie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem,
  • Hamowanie wagonów za pomocą płóz hamulcowych,
  • Obsługa urządzeń łączności bezprzewodowej,
  • Wykonywanie uproszczonej próby hamulca składów manewrowych.

Wymagania

  • Możliwe szkolenie na stanowisko manewrowego,
  • W przypadku kandydata z uprawnieniami zdany egzamin kwalifikacyjny na stanowisko manewrowego,
  • Obsługa przenośników taśmowych i zgrzebłowych - mile widziana,
  • Obsługa urządzeń do przeciągania wagonów - mile widziana,
  • Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Kursy podwyższające kwalifikacje,
  • Ulgowe przejazdy kolejowe – dofinansowanie świadczeń zarówno dla pracowników jak i członków ich rodzin (po upływie okresu próbnego),
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Święta Kolejarza (25 listopada),
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego,
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku),
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Deputat węglowy wypłacany w formie pieniężnej (po przepracowanym roku)

Jesteś zainteresowany pracą w PKP CARGO SERVICE na tym stanowisku?