MANEWROWY DO SZKOLENIA - SEKCJA ZG BRZESZCZE

Brzeszcze

Rekrutacja:32 358 78 80

Wymiar czasu pracy:

Pełny etat

Zmianowość:

Tak

System wynagrodzenia:

Miesięczny
PKP CARGO SERVICE

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych. Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej.

Miejsce pracy: Brzeszcze

Opis stanowiska

  • Rozładunek oraz czyszczenie wagonów,
  • Obsługiwanie rozjazdów przekładanych ręcznie,
  • Rozłączanie i łączenie wagonów,
  • Zabezpieczenie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem,
  • Hamowanie wagonów za pomocą płóz hamulcowych,
  • Obsługa urządzeń łączności bezprzewodowej,
  • Wykonywanie uproszczonej próby hamulca składów manewrowych.

Wymagania

  • Uprawnienia niekonieczne - możliwość szkolenia na stanowisko manewrowego.
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Kursy podwyższające kwalifikacje
  • Ulgowe przejazdy kolejowe – dofinansowanie świadczeń zarówno dla pracowników jak i członków ich rodzin (po upływie okresu próbnego)
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Święta Kolejarza (25 listopada)
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Deputat węglowy wypłacany w formie pieniężnej (po przepracowanym roku)

Jesteś zainteresowany pracą w PKP CARGO SERVICE na tym stanowisku?