MASZYNISTA - SEKCJA DALKIA POZNAŃ W POZNANIU

Poznań

Rekrutacja:32 358 78 80

Wymiar czasu pracy:

Umowa cywilnoprawna

Zmianowość:

Różne dni tygodnia, praca dwunastogodzinna 6:00-18:00 i/lub 18:00-6:00

System wynagrodzenia:

Stawka godzinowa
PKP CARGO SERVICE

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych. Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • prowadzenie pojazdu trakcyjnego zgodnie z rozkładem jazdy i obowiązującymi przepisami
  • wykonywanie poleceń kierownika pociągu i dyżurnego ruchu podczas prowadzenia pociągu
  • pełnienie obowiązków kierownika pociągu w czasie jazdy luzem lub prowadzenie pociągu towarowego z hamulcem zespolonym bez drużyny konduktorskiej

Wymagania

  • posiadanie licencji maszynisty​
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • praca w różne dni tygodnia, zmiany dwunastogodzinne

Jesteś zainteresowany pracą w PKP CARGO SERVICE na tym stanowisku?