REWIDENT TABORU - SEKCJA KWK PIAST I W BIERUNIU

Bieruń

Rekrutacja:32 358 78 80

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Zmianowość:

III zmiany

System wynagrodzenia:

Miesięczny
PKP CARGO SERVICE

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych. Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej

Miejsce pracy: Bieruń

Opis stanowiska

  • przeglądanie taboru kolejowego przybyłego z drogi
  • wykonywanie drobnych napraw wagonów bez wyłączania ich z drogi
  • sprawdzanie taboru kolejowego po wykolejeniu i decydowanie o jego dopuszczeniu do ruchu
  • sprawdzanie stanu technicznego pociągu przed jego wyjazdem i dopuszczanie pociągu do jazdy

Wymagania

  • zdany egzamin kwalifikacyjny na stanowisko rewidenta taboru
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • kursy podwyższające kwalifikacje
  • ulgowe przejazdy kolejowe – dofinansowanie świadczeń zarówno dla pracowników jak i członków ich rodzin (po upływie okresu próbnego)
  • dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Święta Kolejarza (25 listopada)
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)
  • prywatna opieka medyczna
  • deputat węglowy wypłacany w formie pieniężnej (po przepracowanym roku)

Jesteś zainteresowany pracą w PKP CARGO SERVICE na tym stanowisku?