USTAWIACZ - KOPALNIA MELAFIRU TŁUMACZÓW

Tłumaczów (pow. kłodzki), Ścinawka Średnia (pow. kłodzki)

Rekrutacja:32 358 78 80

Wymiar czasu pracy:

pełen etat

Zmianowość:

2 zmiany po 12h

System wynagrodzenia:

miesięczny
PKP CARGO SERVICE

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych. Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej

Miejsce pracy: Tłumaczów (pow. kłodzki), Ścinawka Średnia (pow. kłodzki)

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac manewrowych (w tym zarządzanie, organizowanie i nadzorowanie prac)
  • sprzęganie i rozprzęganie taboru
  • odpowiadanie za bezpieczeństwo prac manewrowych
  • przestawianie zwrotnic rozjazdowych
  • podstawianie i zabieranie wagonów z punktów załadunkowych
  • zestawianie gotowych składów pociągów
  • oględziny wagonów pod kątem przydatności do załadunku i ewentualnie doszczelnianie pudła wagonu
  • inne obowiązki wynikające z regulaminu bocznicy kolejowej

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
  • ważne uprawnienia ustawiacza
  • mile widziane uprawnienia rewidenta taboru
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia pojazdów kolejowych trakcji spalinowej w obrębie bocznicy kolejowej

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • kursy podwyższające kwalifikacje
  • ulgowe przejazdy kolejowe – dofinansowanie świadczeń zarówno dla pracowników jak i członków ich rodzin (po upływie okresu próbnego)
  • dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Święta Kolejarza (25 listopada)
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)
  • prywatna opieka medyczna
  • deputat węglowy wypłacany w formie pieniężnej (po przepracowanym roku)

Jesteś zainteresowany pracą w PKP CARGO SERVICE na tym stanowisku?