Robotnik torowy, czyściciel wagonów - sekcja Staszic

Katowice

Rekrutacja:32 358 78 80

Wymiar czasu pracy:

pełny

Zmianowość:

III zmiany

System wynagrodzenia:

miesięczny
PKP CARGO SERVICE

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych. Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • utrzymanie czystości w obrębie torów załadowczych pod zakładem przeróbczym, tj. punktów załadowczych, pomostów wagowych, torów i międzytorzy, kanałów odwadniających torowiska niezależnie od pochodzenia zanieczyszczeń
  • odśnieżanie, czyszczenie wagonów i inne prace związane z utrzymaniem czystości w tym rejonie
  • przygotowanie wagonów próżnych pod załadunek węgla, w tym drobne prace czyszczenia, sprawdzenie zdatności do załadunku

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • kursy podwyższające kwalifikacje
  • ulgowe przejazdy kolejowe – dofinansowanie świadczeń zarówno dla pracowników jak i członków ich rodzin (po upływie okresu próbnego)
  • dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Święta Kolejarza (25 listopada)
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)
  • prywatna opieka medyczna
  • deputat węglowy wypłacany w formie pieniężnej (po przepracowanym roku)

Jesteś zainteresowany pracą w PKP CARGO SERVICE na tym stanowisku?