Robotnik torowy - Obszar Wykonawczy CARGO

Katowice

Rekrutacja:32 358 78 80

Wymiar czasu pracy:

pełny

Zmianowość:

I zmiana

System wynagrodzenia:

miesięczny
PKP CARGO SERVICE

PKP CARGO SERVICE Sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych. Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • praca na terenie woj. śląskiego i małopolskiego
  • utrzymanie i konserwacja infrastruktury torowej
  • wymiana podkładów i podrozjazdnic
  • wymiana szyn i części stalowych nawierzchni
  • demontaż i montaż torów i rozjazdów
  • wycinka roślinności

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • kursy podwyższające kwalifikacje
  • ulgowe przejazdy kolejowe – dofinansowanie świadczeń zarówno dla pracowników jak i członków ich rodzin (po upływie okresu próbnego)
  • dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Święta Kolejarza (25 listopada)
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)
  • prywatna opieka medyczna
  • deputat węglowy wypłacany w formie pieniężnej (po przepracowanym roku)

Jesteś zainteresowany pracą w PKP CARGO SERVICE na tym stanowisku?