KIEROWNIK ZMIANY/DYSPOZYTOR - KATOWICE

Katowice

Rekrutacja:32 358 78 80

Wymiar czasu pracy:

Pełny

Zmianowość:

II Zmiany

System wynagrodzenia:

Miesięczny
PKP CARGO SERVICE

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych. Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • obsługa systemów informatycznych spółki w przydzielonym zakresie oraz systemów zewnętrznych ISZTP, SEPE
  • sporządzanie sprawozdawczości wewnętrznej w spółce
  • kontakt z pracownikami drużyn trakcyjnych w zakresie realizowanych przewozów
  • rozliczanie usług przewozowych, sporządzanie protokołów wykonania usług
  • rejestracja i rozliczanie pobytu wagonów w dyspozycji nadawców i odbiorców
  • prowadzenie rejestru pracy drużyn trakcyjnych, manewrowych i rewidentów taboru
  • składanie wniosków na rozkłady jazdy do zarządców infrastruktury
  • obsługa administracyjna pracowników, rozliczanie czasu pracy
  • współpraca z podwykonawcami usług
  • rozliczanie zużycia paliwa trakcyjnego

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • biegłość w sprawach administracyjnych, obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • znajomość zagadnień z zakresu organizacji ruchu kolejowego
  • znajomość zagadnień z zakresu organizacji czasu pracy
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • kursy podwyższające kwalifikacje
  • ulgowe przejazdy kolejowe – dofinansowanie świadczeń zarówno dla pracowników jak i członków ich rodzin (po upływie okresu próbnego)
  • dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Święta Kolejarza (25 listopada)
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)
  • prywatna opieka medyczna
  • deputat węglowy wypłacany w formie pieniężnej (po przepracowanym roku)

Jesteś zainteresowany pracą w PKP CARGO SERVICE na tym stanowisku?