SOLIDNA FIRMA – ponownie wyróżnieni

Z satysfakcją informujemy, iż w lutym 2021 roku, PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. po raz kolejny przeszła pozytywnie proces weryfikacyjny i otrzymała Certyfikat „SOLIDNA FIRMA”, który poświadcza rzetelność i wiarygodność naszego przedsiębiorstwa. Jest to już piąte z rzędu wyróżnienie w tym Programie.

Spośród przesłanek jakie należy spełnić, aby znaleźć się w gronie wyróżnionych firm, warto przykładowo wspomnieć o takich jak: propagowanie działań proekologicznych i prospołecznych, przestrzeganie zasad wolnej konkurencji, czy terminowe rozliczenia z kontrahentami i pracownikami.
„SOLIDNA FIRMA” to ogromne wyróżnienie, potwierdzające, że PKP CARGO SERVICE to dynamiczna firma, która doskonale radzi sobie w konkurencyjnym środowisku. Jest to także dowód na zaangażowanie wszystkich pracowników w codzienną pracę, za co niewątpliwie należą się podziękowania. PKP CARGO SERVICE wypracowała sobie silną i stabilną pozycję na rynku. Od wielu lat stawia na rozwój, profesjonalne podejście oraz doskonalenie obsługi swoich klientów.

Otrzymane wyróżnienie, jeszcze bardziej zobowiązuje do dalszego, sukcesywnego podnoszenia jakości usług świadczonych przez PKP CARGO SERVICE.