Pozwólmy Kubusiowi samodzielnie stanąć na nogi!

8 letni Kubuś jest dzieckiem uśmiechniętym i ciekawym otaczającego go świata. Jest jednak coś, co nie do końca pozwala mu w pełni czerpać z życia tą całą dziecięcą radość. Chłopczyk urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Wrzesień jest dla małego Kuby bardzo ważnym czasem w drodze do poprawy stanu zdrowia, bowiem czeka go neurochirurgiczny zabieg rizotomii. To jednak nie wszystko, ponieważ już po samym zabiegu będzie jeszcze przed nim długa i bardzo kosztowna rehabilitacja (6 razy w tygodniu przez okres minimum rok czasu, o ile nie dłużej).
 
Tata chłopca jest naszym pracownikiem. Z tego miejsca zwracamy się z prośbą do wszystkich Państwa, którzy zechcieliby dołożyć cegiełkę i przyczynić się do poprawy stanu zdrowia Kubusia oraz usprawnić jego codzienne funkcjonowanie w życiu, w szkole, w domu, z kolegami.

Każda złotówka jest tak samo ważna.

Całość zbiórki prowadzona jest za pośrednictwem portalu zrzutka.pl, a wszystkich chętnych do wsparcia zapraszamy TUTAJ: https://zrzutka.pl/pozwolmy-kubusiowi-samodzielnie-stanac-na-nogi