I TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ GRUPY PKP CARGO O PUCHAR PREZESA PKP CARGO S.A.

W dniach 11 – 12 października w Warszawie, po raz pierwszy, odbył się dwu etapowy Turniej halowy piłki nożnej Grupy PKP CARGO o puchar Prezesa PKP CARGO S.A., w którym udział wzięło 10 drużyn z Grupy. Po niezwykle emocjonujących rozgrywkach, naszej reprezentacji udało się zdobyć puchar za III miejsce. Panowie szli jak burza nie przegrywając w swojej grupie żadnego meczu po drodze, wchodząc do ćwierćfinałowej rozgrywki z 8 punktami na koncie. Po 8 punkcie na koncie, w ćwierćfinale, nasza drużyna zremisowała 1:1 z CT Śląskim w regulaminowym czasie gry. O awansie do półfinału zadecydował konkurs rzutów karnych, które lepiej wykonywali zawodnicy PKP CARGO SERVICE. Półfinał był również emocjonujący, gdzie drużyna PKP CARGO SERVICE dwukrotnie wychodziła na prowadzenie z CT Północnym, jednak nie potrafiła utrzymać korzystnego wyniku do końca meczu, który skończył się kolejnym remisem, tym razem 2:2. Rzuty karne tym razem lepiej wykonywali nasi rywale, którzy awansowali do finału, a nasza drużyna miała walczyć o III miejsce z Centralą PKP CARGO.

Mecz o III miejsce z zawodnikami Centrali PKP CARGO zakończył się wynikiem 5:0 na rzecz PKP CARGO SERVICE, którego reprezentanci zasłużenie odebrali brązowy medal.

Drużyna PKP CARGO SERVICE w składzie: Dariusz Serafinowski w bramce, Marcin Małek, Mateusz Jakubczyk, Wojciech Bugajski, Krzysztof Pierchała, Maciej Szczotka, Kamil Szpiech, Michał Mańka, Jakub Stefaniak i Daniel Palarz w roli kapitana. Panowie intensywnie trenowali w wolnym czasie już na długo przed turniejem. Wspaniałe zgranie i zaangażowanie każdego z zawodników pozwoliło im stanąć na podium.

Serdecznie gratulujemy naszym pracownikom i życzymy dalszych sukcesów.